ergoteq

Overení odborníci po celom svete

Lepší spánok sa začína najlepším poradenstvom. Už viac ako 20 rokov sa v našich lôžkových centrách kladie dôraz na spojenie spánku a moderných technológií. Inštitút Proschlaf nie je len partnerom pri vývoji nových produktov, ale aj miestom vzdelávania pre ergoTEQ odborníkov. 

Váš najlepší matrac vám vyskladáme v špecializovaných predajniach, ktorých je už vo svete 34. Nájdete nás napr. v Rakúsku, Nemecku, Holandsku a konečne aj na Slovensku

ErgoTEQ sa snaží byť vždy bližšie svojim zákazníkom, preto počet našich spolupracovníkov stále rastie, aktuálne je ich 47. Vďaka spánkovým odborníkom máme množstvo spokojných zákazníkov, ktorí si domov odniesli svoj jedinečný matrac – predali sme ich už niekoľko desiatok tisíc.

Váš spánkový expert

MUDr. Patrik Pajan je spánkový odborník certifikovaný inštitútom Proschlaf. V Ergonomickom lôžkovom centre v  Bratislave má k dispozícii lôžkový simulátor, vďaka ktorému máte pri kúpe matraca istotu. Postará sa tiež o to, aby z matraca, roštu a vankúša vznikol jeden harmonický celok pre váš nerušený spánok.

Adresa:

Panónska cesta 8
851 04 Bratislava

Ak nemáte možnosť zastaviť sa u nás v Bratislave, kontaktujte nás a spolu nájdeme vhodné riešenie.

Telefónne číslo a e-mail:

Pošlite nám správu

Kontaktovať nás môžete aj priamo na našej stránke:

Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom dotazníka k lôžkovo-ortopedickej analýze. (ODPORÚČAME)

Rezervujte si termín online

Rezervujte si aj vy svoje meranie na lôžkovom simulátore.